Logo

Wyprawy na KUBĘ

Najważniejsza jest opowieść. Nasze wyprawy to coś znacznie więcej niż turystyka.

El Punto del Viaje Alternativo

UWAGA – NA DODATKOWĄ WYPRAWĘ JESIENNĄ JUŻ NIE MA MIEJSC

Grupa wyruszająca 2-go listopada na Kubę jest już zamknięta.  Mamy jednak tak dużo zapytań i osób zainteresowanych, że ogłaszamy dodatkową wyprawę klubową, która wyruszy 17-go listopada 2016.

Z Hawany wyruszymy na zachód Kuby do Viñales, następnie odwiedzimy klimatyczne Remedios, Cayo Santa Maria i środkową część wyspy: Santa Clara, Sancti Spiritus, oraz dłuższy czas spędzimy w Trinidadzie i okolicach.

Nie jesteśmy biurem podróży, ale grupą pasjonatów, którzy zakochali się w Królowej Karaibów. Wyspecjalizowaliśmy się w organizowaniu wypraw, które pozwalają poznać życie Wyspy z dala od hotelowych zon All Inclusive.  Nasze wyjazdy mają charakter poznawczy i edukacyjny, a organizujemy je od ponad 12 lat. Śpimy na kwaterach prywatnych u Kubańczyków, przemieszczamy się po wyspie autobusami, samochodami, czasami traktorem w zależności jaki transport uda się zarezerwować. Jadamy w lokalnych knajpkach lub w domach kubańskich. Podglądamy życie ulicy, jeździmy na koniach, uczymy się salsy w Trinidadzie, a wieczorami ćwiczymy ją na słynnych schodach Casa de la Musica.  Podczas wypraw każdy sam dysponuje swoimi finansami, więc ma kontrolę nad wydatkami. Nasze grupy liczą maksymalnie 12 osób z liderem.

Wyprawę poprowadzi

12630757_10205449280047825_2089792334_o

Aga Niemczewska – podróżniczka, Vice-Prezes Towarzystwa Przyjaciół Kuby – La Compañía Cubana. Z wykształcenia i praktyki kierownik produkcji filmowo telewizyjnej. Na Kubę pojechała pierwszy raz w 2009 roku  i od tamtej pory odwiedziła ją wiele razy, zarówno z grupami turystów, jak i indywidualnie. Przyjęła lokalną religię, zaprzyjaźniła się z wieloma Kubańczykami, którzy mówią, że jest „casi Cubana”, szlifowała znajomość języka hiszpańskiego na Universidad de La Habana, pod okiem wymagających profesorów kubańskich. Doskonale zna lokalne zwyczaje i kulturę. Miłośniczka tańców kubańskich; na jej wyjazdach każdy nauczy się tańczyć salsę i reggaeton.

Zainteresowanym przesyłamy szczegółowe informacje, program i kosztorys wyprawy.*

Informacje: hola@lacompaniacubana.pl oraz telefonicznie  +48 502 555 241

* W wyprawie klubowej LCC mogą uczestniczyć członkowie LCC, sympatycy oraz osoby, które zaakceptowały warunki uczestnictwa w wyjeździe. Wyprawy klubowe mają charakter poznawczy i edukacyjny i są organizowane zgodnie z celami statutowymi LCC. Nasze programy i kosztorysy mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. 

 

Komentarze

  1. Iwonna {23.06.2016}

    Jestem zainteresowana wyjazdem Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rezerwacja wycieczki

Jeśli jesteś zainteresowany rezerwacją wycieczki napisz do nas wiadomość

Wyślij na maila

Poinformuj swoich znajomych o stronie